За несекојдневно доживување

ГАЛА КУЈНА

24/7

МЕНИ

Гала Кујна на своите потрошувачи им нуди различни видови готвени јадења од традиционалната македонска и интернационална кујна, како и различни видови пици, пастрмајлии и сендвичи по многу прифатливи цени. На менито на Гала Кујна ќе најдете и многу видови салати, десерти и пијалоци. Повелете...
ПРЕГЛЕДАЈ МЕНИ
МЕНИ
КЕТЕРИНГ

КЕТЕРИНГ

Организираме секаков вид на кетеринг, коктел забави, работни ручеци, промоции, родендени и други видови на настани на кои е потребно послужување храна и пијалоци. Секое мени може да се прилагоди според желбите и потребите на клиентот. Компанијата располага со целосен инвентар за кетеринг, професионален персонал, како и специјални возила за транспорт на храната.
КЕТЕРИНГ МЕНИ

ПОЈАДОЦИ

08:00-11:00

ФРАНЦУСКИ ПОЈАДОК

ФРАНЦУСКИ ПОЈАДОК

ГРАТИС ЕСПРЕСО

АНГЛИСКИ ПОЈАДОК

АНГЛИСКИ ПОЈАДОК

ГРАТИС ЕСПРЕСО

ГАЛА ПОЈАДОК

ГАЛА ПОЈАДОК

ГРАТИС ЕСПРЕСО

ЛЕПЧИЊА СО РИКОТА И ШУНКА

ЛЕПЧИЊА СО РИКОТА И ШУНКА

ГРАТИС ЕСПРЕСО

ВЕГЕ ПОЈАДОК

ВЕГЕ ПОЈАДОК

ГРАТИС ЕСПРЕСО

ПИЛЕШКА / ТЕЛЕШКА ЧОРБА

ПИЛЕШКА / ТЕЛЕШКА ЧОРБА

ГРАТИС ЕСПРЕСО

ОВОШНА ВАФЛА СО КРЕМ

ОВОШНА ВАФЛА СО КРЕМ

ГРАТИС МЛЕКО

СОЛЕНА ВАФЛА

СОЛЕНА ВАФЛА

ГРАТИС ЈОГУРТ

Немате време за готвење?

24/7 БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

ГАЛА КУЈНА 1 - КАРПОШ
Бул. Партизански одреди бр.104
Тел. 02 3061 061 | 078 361 061

ГАЛА КУЈНА 2 - АЕРОДРОМ
Бул. Трета Македонска Бригада 56 А
Тел. 075 300 903

ГАЛА КУЈНА 3 - НОВО ЛИСИЧЕ
Бул. Србија Бр. 50
Тел. 02 2444 779 | 078 449 779

ГАЛА КУЈНА 4 - ТЕТОВО - СКОПЈЕ
На бензиската Окта
Тел. 075 201 045

ГАЛА КУЈНА 5 - СКОПЈЕ - ТЕТОВО
На бензиската Окта
Тел. 076 227 743

- ПРОФЕСИОНАЛНО -

СЕКОЈ ВИД НА КЕТЕРИНГ МОЖЕТЕ ДА НИ ГО ПРЕПУШТИТЕ НА НАС

РАБОТНО ВРЕМЕ

Бесплатна достава 24/7

Следете не преку